Water Sports Activities, Experience The Thrill!.

Get In Touch

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts..
Consultation

Contact Info

ÇEŞME ADALARINA TEKNE TURU

Teknemizle unutulmaz bir deniz turuna hazır mısınız? Limandan ilk tura çıkan ve en son geri dönen teknemiz sayesinde Çeşme'nin eşsiz mavi koylarında daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Gün ışığından yeterince faydalanmak için saat sabah saat 10:30'da başlayacak turumuzda Eşek Adası, Mavi Koy, Yeşil Koy, Mercan Boğazı, Kış Limanı, Jandarma Koyu ve Macri Adası koylarına uğrayacağız. Her koyda birer saatlik yüzme molası verip, duş imkanlarından faydalanabileceğiniz gibi, öğle yemeği de teknemizde servis edilecek. Menüde ızgara, balık veya tavuk pirzola, kremalı mantarlı spagetti, mevsim salatası ve karpuz servisi yer alacak. Ayrıca teknemizde WİFİ imkanı da mevcut. Tüm yolcularımızın güvenliği için Koç Allians sigortası ile sigortalıyız. Nezih aile ortamında gerçekleşecek bu turumuzda yerinizi ayırtmak ve daha fazla bilgi almak için 0506 751 55 34 numaralı telefondan rezervasyon yapabilirsiniz."

 

Yeşil Koy

  • Çeşme'nin doğal güzellikleri arasında yer alan Yeşil Koy, turistler için oldukça ilgi çekici bir durak.

Mavi Koy

  • Mavi Koy'un en belirgin özelliklerinden biri, turkuaz rengi denizi ve beyaz kumlu plajlarıdır.

Eşek Adası

  • Eşek Adası, Çeşme Yarımadası'nın batı kıyısında yer alan küçük bir adadır.

Mercan Boğazı

  • Mercan, sünger ve balıklarla beraber dalış gerçekleştirebilieceğiniz nadide bir koyumuzdur.

Kış Limanı

  • Çeşme'nin Kış Limanı Koyu, turistlerin ilgisini çekecek güzelliklerle dolu bir bölgedir.

Jandarma Koyu

  • Çeşme'deki Jandarma Koyu, berrak turkuaz rengi suları, doğal güzellikleri ve sakin atmosferi ile turistlerin ilgisini çekebilecek harika bir koydur.

Macri Adası

  • Adanın tarihi, antik çağlara kadar uzanır ve günümüzde kalıntıları hala ziyaret edilebilir.

Akvaryum Koyu

  • Çeşme'deki Akvaryum Koyu, adını berrak suları ve zengin deniz yaşamı nedeniyle almıştır ve turistlerin ilgisini çekebilecek pek çok özelliği vardır.